Os 4735 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 18.58 | 2 | |||
Letovice zastávka | 19.01 | 19.02 | |||
Zboněk | 19.04 | 19.04 | |||
Svitávka | 19.07 | 19.08 | |||
Skalice nad Svitavou | 19.11 | 19.15 | 1/2 | ||
Doubravice nad Svitavou | 19.20 | 19.21 | |||
Rájec-Jestřebí | 19.24 | 19.24 | 2 | ||
Dolní Lhota | 19.27 | 19.27 | |||
Blansko město | 19.30 | 19.31 | |||
Blansko | 19.32 | 19.33 | 2 | ||
Adamov zastávka | 19.39 | 19.40 | |||
Adamov | 19.41 | 19.42 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 19.45 | 19.45 | |||
Bílovice nad Svitavou | 19.50 | 19.50 | |||
Brno-Židenice | 19.56 | 19.56 | |||
Brno hlavní nádraží | 20.01 | 20.06 | I | ||
Brno-Chrlice | 20.15 | 20.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 20.21 | 20.26 | 2 | ||
Újezd u Brna | 20.27 | 20.28 | |||
Hostěrádky-Rešov | 20.31 | 20.31 | |||
Zbýšov | 20.34 | 20.34 | |||
Křenovice horní nádraží | 20.37 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci