Os 4725 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březová nad Svitavou | 13.47 | 1 | |||
Moravská Chrastová | 13.49 | 13.49 | |||
Rozhraní | 13.52 | 13.52 | |||
Letovice | 13.57 | 13.58 | 4 | ||
Letovice zastávka | 14.00 | 14.01 | |||
Zboněk | 14.03 | 14.03 | |||
Svitávka | 14.06 | 14.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 14.09 | 14.12 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 14.16 | 14.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 14.20 | 14.20 | 2 | ||
Dolní Lhota | 14.23 | 14.23 | |||
Blansko město | 14.26 | 14.27 | |||
Blansko | 14.28 | 14.30 | 2 | ||
Adamov zastávka | 14.36 | 14.37 | |||
Adamov | 14.38 | 14.39 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 14.42 | 14.42 | |||
Bílovice nad Svitavou | 14.47 | 14.47 | |||
Brno-Židenice | 14.53 | 14.53 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.59 | 15.06 | I | ||
Brno-Chrlice | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 15.21 | 15.22 | 3 | ||
Újezd u Brna | 15.23 | 15.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 15.27 | 15.27 | |||
Zbýšov | 15.30 | 15.30 | |||
Křenovice horní nádraží | 15.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci