Os 4720 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.02 | II | |||
Brno-Židenice | 14.05 | 14.06 | |||
Bílovice nad Svitavou | 14.12 | 14.12 | |||
Babice nad Svitavou | 14.17 | 14.17 | |||
Adamov | 14.20 | 14.21 | 3 | ||
Adamov zastávka | 14.24 | 14.24 | |||
Blansko | 14.30 | 14.31 | 1/1 | ||
Blansko město | 14.33 | 14.34 | |||
Dolní Lhota | 14.37 | 14.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 14.40 | 14.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 14.43 | 14.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 14.48 | 14.50 | 2 | ||
Svitávka | 14.52 | 14.53 | |||
Zboněk | 14.56 | 14.56 | |||
Letovice zastávka | 14.58 | 14.59 | |||
Letovice | 15.01 | 15.02 | 3 | ||
Rozhraní | 15.07 | 15.08 | |||
Moravská Chrastová | 15.10 | 15.11 | |||
Březová nad Svitavou | 15.13 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci