Os 4716 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.02 | II | |||
Brno-Židenice | 12.05 | 12.06 | |||
Bílovice nad Svitavou | 12.12 | 12.12 | |||
Babice nad Svitavou | 12.17 | 12.17 | |||
Adamov | 12.20 | 12.21 | 3 | ||
Adamov zastávka | 12.24 | 12.24 | |||
Blansko | 12.30 | 12.31 | 1/2 | ||
Blansko město | 12.33 | 12.34 | |||
Dolní Lhota | 12.37 | 12.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 12.40 | 12.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 12.43 | 12.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 12.48 | 12.50 | 2 | ||
Svitávka | 12.52 | 12.53 | |||
Zboněk | 12.56 | 12.56 | |||
Letovice zastávka | 12.58 | 12.59 | |||
Letovice | 13.01 | 13.02 | 3 | ||
Rozhraní | 13.07 | 13.08 | |||
Moravská Chrastová | 13.10 | 13.11 | |||
Březová nad Svitavou | 13.13 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci