Os 4715 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bfhpvee295 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 8.58 | 2 | |||
Letovice zastávka | 9.00 | 9.01 | |||
Zboněk | 9.03 | 9.03 | |||
Svitávka | 9.06 | 9.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 9.09 | 9.12 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 9.16 | 9.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 9.20 | 9.20 | 2 | ||
Dolní Lhota | 9.23 | 9.23 | |||
Blansko město | 9.26 | 9.27 | |||
Blansko | 9.28 | 9.30 | 2 | ||
Adamov zastávka | 9.36 | 9.37 | |||
Adamov | 9.38 | 9.39 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 9.42 | 9.42 | |||
Bílovice nad Svitavou | 9.47 | 9.47 | |||
Brno-Židenice | 9.53 | 9.53 | |||
Brno hlavní nádraží | 9.58 | 10.06 | I | ||
Brno-Chrlice | 10.15 | 10.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 10.21 | 10.22 | 3 | ||
Újezd u Brna | 10.23 | 10.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 10.27 | 10.27 | |||
Zbýšov | 10.30 | 10.30 | |||
Křenovice horní nádraží | 10.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci