Os 4641 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 4.15 | III | |||
Brno-Horní Heršpice | 4.19 | 4.19 | 7 | ||
Modřice | 4.23 | 4.23 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 4.26 | 4.27 | |||
Rajhrad | 4.29 | 4.30 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 4.33 | 4.33 | |||
Hrušovany u Brna | 4.36 | 4.37 | 2 | ||
Žabčice | 4.39 | 4.40 | |||
Vranovice | 4.44 | 4.45 | 2 | ||
Pouzdřany | 4.48 | 4.48 | |||
Popice | 4.51 | 4.52 | |||
Šakvice | 4.54 | 4.58 | 2 | ||
Zaječí | 5.02 | 5.03 | 1/2 | ||
Rakvice | 5.06 | 5.07 | |||
Podivín | 5.10 | 5.11 | 1/4 | ||
Ladná | 5.14 | 5.14 | |||
Břeclav | 5.21 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci