Os 4346 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice | 20.25 | 2/2 | |||
Záhorovice | 20.28 | ||||
Nezdenice | 20.31 | 3 | |||
Šumice | 20.35 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 20.38 | 20.39 | 3 | ||
Uherský Brod | 20.43 | 20.44 | 3 | ||
Havřice | 20.47 | ||||
Hradčovice | 20.52 | 3 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 20.56 | ||||
Vésky | 20.59 | ||||
Kunovice | 21.02 | 21.03 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 21.06 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci