Os 4335 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 9.23 | 3 | |||
Kunovice | 9.26 | 9.28 | 3 | ||
Vésky | 9.31 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 9.35 | ||||
Hradčovice | 9.41 | 2 | |||
Havřice | 9.46 | ||||
Uherský Brod | 9.49 | 9.53 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 9.57 | 10.00 | 3 | ||
Šumice | 10.04 | ||||
Nezdenice | 10.08 | 3 | |||
Záhorovice | 10.11 | ||||
Bojkovice | 10.15 | 10.15 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci