Os 4312 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 14.02 | 2/3 | |||
Popov | 14.06 | 14.07 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 14.12 | 14.12 | 3 | ||
Divnice | 14.14 | 14.15 | |||
Slavičín | 14.18 | 14.19 | 3 | ||
Hostětín | 14.24 | 14.24 | |||
Pitín zastávka | 14.31 | 14.31 | |||
Bojkovice město | 14.35 | ||||
Bojkovice | 14.37 | 14.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 14.48 | ||||
Nezdenice | 14.51 | 3 | |||
Šumice | 14.55 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 14.58 | 14.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 15.03 | 15.08 | 3 | ||
Havřice | 15.11 | ||||
Hradčovice | 15.17 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 15.22 | ||||
Vésky | 15.24 | ||||
Kunovice | 15.27 | 15.28 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 15.31 | 15.33 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.39 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci