Os 4217 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 10.35 | 4 | |||
Hrušky zastávka | 10.42 | 10.42 | |||
Moravská Nová Ves | 10.45 | 10.46 | 2 | ||
Lužice | 10.49 | 10.50 | 2 | ||
Hodonín | 10.54 | 10.58 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 11.01 | 11.02 | |||
Rohatec | 11.04 | 11.05 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 11.10 | 11.10 | 2 | ||
Moravský Písek | 11.14 | 11.16 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 11.18 | 11.18 | |||
Nedakonice | 11.23 | 1/2 | |||
Kostelany nad Moravou | 11.26 | ||||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.29 | 11.31 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 11.35 | 1/3 | |||
Spytihněv | 11.38 | ||||
Napajedla | 11.41 | 1/2 | |||
Otrokovice | 11.45 | 11.53 | 2/4 | ||
Tlumačov | 11.58 | 2 | |||
Záhlinice | 12.01 | ||||
Hulín | 12.04 | 12.05 | 1/2 | ||
Břest | 12.08 | 12.08 | |||
Říkovice | 12.11 | 2 | |||
Horní Moštěnice | 12.14 | 12.15 | |||
Přerov | 12.19 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci