Os 4106 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 5.25 | 2 | |||
Bzenec | 5.34 | 5.35 | 4 | ||
Vracov | 5.38 | 5.39 | |||
Vlkoš | 5.44 | 5.44 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 5.49 | 5.49 | |||
Kyjov | 5.53 | 5.55 | 4 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 6.00 | 6.00 | |||
Jestřabice | 6.04 | 6.05 | |||
Nemotice | 6.11 | 6.12 | 4 | ||
Brankovice | 6.17 | 6.17 | |||
Nesovice | 6.21 | 6.22 | 4 | ||
Nevojice | 6.25 | 6.26 | |||
Bučovice | 6.30 | 6.31 | 3 | ||
Marefy | 6.33 | 6.34 | |||
Křižanovice | 6.37 | 6.37 | |||
Slavkov u Brna | 6.42 | 6.43 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 6.47 | 6.48 | |||
Blažovice | 6.54 | 6.54 | 4 | ||
Ponětovice | 6.58 | 6.58 | |||
Šlapanice | 7.01 | 7.01 | 3 | ||
Brno-Slatina | 7.06 | 7.07 | 3 | ||
Brno-Černovice | 7.13 | 7.13 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.20 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci