Os 4103 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.12 | III | |||
Brno-Slatina | 5.22 | 5.22 | 4 | ||
Šlapanice | 5.26 | 5.27 | 4 | ||
Blažovice | 5.32 | 5.32 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 5.36 | 5.37 | |||
Slavkov u Brna | 5.40 | 5.41 | 2 | ||
Křižanovice | 5.45 | 5.45 | |||
Marefy | 5.48 | 5.49 | |||
Bučovice | 5.51 | 5.52 | 4 | ||
Nevojice | 5.56 | 5.56 | |||
Nesovice | 5.59 | 6.00 | 3 | ||
Brankovice | 6.04 | 6.04 | |||
Nemotice | 6.08 | 6.08 | 3 | ||
Jestřabice | 6.14 | 6.14 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 6.18 | 6.19 | |||
Kyjov | 6.23 | 6.24 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 6.27 | 6.28 | |||
Vlkoš | 6.32 | 6.33 | 4 | ||
Vracov | 6.37 | 6.38 | |||
Bzenec | 6.41 | 6.42 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 6.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci