Os 4066 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.14 | II | |||
Brno-Židenice | 16.17 | 16.18 | |||
Bílovice nad Svitavou | 16.24 | 16.24 | |||
Babice nad Svitavou | 16.29 | 16.29 | |||
Adamov | 16.32 | 16.33 | 3 | ||
Adamov zastávka | 16.36 | 16.36 | |||
Blansko | 16.42 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci