Os 4056 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 21.00 | 4 | |||
Věžky | 21.06 | 21.06 | 1 | ||
Chropyně | 21.11 | 21.15 | 3 | ||
Kojetín | 21.19 | 21.20 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 21.23 | 21.24 | |||
Němčice nad Hanou | 21.27 | 21.28 | 3 | ||
Nezamyslice | 21.32 | 21.35 | 3 | ||
Chvalkovice na Hané | 21.39 | 21.39 | |||
Ivanovice na Hané | 21.42 | 21.48 | 2 | ||
Hoštice-Heroltice | 21.51 | 21.51 | |||
Vyškov na Moravě | 21.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci