Os 4049/8 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 10.22 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 10.26 | 10.28 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 10.30 | 10.31 | |||
Kojetín | 10.34 | 10.35 | 3 | ||
Chropyně | 10.39 | 10.40 | 4 | ||
Věžky | 10.45 | 10.46 | 1 | ||
Přerov | 10.52 | 11.02 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 11.07 | 11.08 | |||
Brodek u Přerova | 11.11 | 11.11 | 1/2 | ||
Grygov | 11.20 | 1 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 11.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci