Os 4043 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 7.06 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 7.10 | 7.10 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 7.13 | 7.13 | |||
Kojetín | 7.18 | 7.20 | 2 | ||
Chropyně | 7.25 | 7.26 | 4 | ||
Věžky | 7.30 | 7.31 | 1 | ||
Přerov | 7.37 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci