Os 3920 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 18.25 | 2 | |||
Branky na Moravě | 18.31 | 18.31 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 18.35 | 18.35 | |||
Kunovice-Loučka | 18.40 | 18.40 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 18.43 | 18.43 | |||
Osíčko | 18.48 | 18.49 | 3 | ||
Loukov | 18.53 | 18.53 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 18.58 | 18.59 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 19.03 | 19.03 | |||
Jankovice | 19.05 | 19.05 | |||
Dobrotice | 19.07 | 19.07 | |||
Holešov | 19.12 | 19.13 | 3 | ||
Třebětice | 19.17 | ||||
Hulín | 19.22 | 19.25 | 2/2 | ||
Kroměříž | 19.33 | 19.39 | 2 | ||
Postoupky | 19.43 | ||||
Bezměrov | 19.46 | 19.46 | |||
Kojetín | 19.51 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci