Os 3759 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 21.30 | 2A/2 | |||
Bludov | 21.35 | 21.37 | 2/3 | ||
Postřelmov | 21.40 | 21.41 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 21.45 | 21.45 | |||
Zábřeh na Moravě | 21.48 | 22.09 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 22.13 | 22.14 | 2 | ||
Mohelnice | 22.18 | 22.18 | 3 | ||
Moravičany | 22.21 | 22.21 | 2 | ||
Červenka | 22.28 | 22.29 | 1/4 | ||
Střeň | 22.33 | 22.33 | |||
Štěpánov | 22.37 | 22.37 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 22.45 | 23.04 | |||
Grygov | 23.09 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 23.14 | 23.14 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 23.17 | 23.18 | |||
Přerov | 23.24 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci