Os 3637 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.57 | ||||
Hlušovice | 17.03 | 17.03 | |||
Bohuňovice | 17.07 | 17.08 | 3 | ||
Štarnov | 17.11 | 17.12 | |||
Šternberk | 17.17 | 17.20 | 2 | ||
Babice u Šternberka | 17.23 | 17.23 | |||
Mladějovice | 17.27 | 17.27 | |||
Újezd u Uničova | 17.32 | 17.33 | 1 | ||
Uničov zastávka | 17.36 | 17.36 | |||
Uničov | 17.41 | 17.43 | 4 | ||
Troubelice | 17.48 | 17.48 | 3 | ||
Troubelice zastávka | 17.52 | 17.53 | |||
Nová Hradečná | 17.55 | 17.55 | |||
Libina | 18.03 | 18.04 | 2 | ||
Hrabišín | 18.10 | 18.11 | |||
Nový Malín | 18.17 | 18.17 | |||
Šumperk | 18.24 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci