Os 3617 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 20.57 | 3/5 | |||
Bludov | 21.03 | 21.04 | 1B/1 | ||
Bludov lázně | 21.08 | 21.08 | |||
Bohutín | 21.11 | 21.12 | |||
Bartoňov | 21.14 | 21.15 | |||
Ruda nad Moravou | 21.18 | 21.18 | 2 | ||
Komňátka | 21.22 | 21.23 | |||
Bohdíkov | 21.25 | 21.26 | 4 | ||
Raškov | 21.28 | 21.29 | |||
Hanušovice Holba | 21.31 | 21.32 | |||
Hanušovice | 21.35 | 21.36 | 2 | ||
Potůčník | 21.40 | 21.40 | |||
Jindřichov na Moravě | 21.45 | 21.45 | |||
Nové Losiny | 21.50 | 21.50 | |||
Branná | 21.56 | 21.56 | 2 | ||
Ostružná | 22.05 | 22.06 | 3 | ||
Ramzová | 22.09 | 22.09 | |||
Horní Lipová | 22.19 | 22.20 | 2 | ||
Lipová Lázně | 22.27 | 22.28 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 22.32 | 22.32 | |||
Jeseník | 22.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci