Os 3604 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 5.26 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 5.29 | 5.29 | |||
Lipová Lázně | 5.34 | 5.38 | 3 | ||
Horní Lipová | 5.46 | 5.47 | 2 | ||
Ramzová | 5.59 | 5.59 | |||
Ostružná | 6.04 | 6.07 | 2 | ||
Branná | 6.16 | 6.17 | 3 | ||
Nové Losiny | 6.23 | 6.23 | |||
Jindřichov na Moravě | 6.28 | 6.28 | |||
Potůčník | 6.33 | 6.33 | |||
Hanušovice | 6.39 | 6.42 | 2 | ||
Hanušovice Holba | 6.44 | 6.45 | |||
Raškov | 6.48 | 6.48 | |||
Bohdíkov | 6.51 | 6.51 | 4 | ||
Komňátka | 6.54 | 6.55 | |||
Ruda nad Moravou | 6.59 | 6.59 | 3 | ||
Bartoňov | 7.02 | 7.03 | |||
Bohutín | 7.06 | 7.06 | |||
Bludov lázně | 7.09 | 7.10 | |||
Bludov | 7.15 | 7.16 | 2/2 | ||
Šumperk | 7.22 | 2A/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci