Os 3418 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 11.43 | 4 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 11.48 | 11.48 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 11.54 | 11.54 | 1 | ||
Horní Suchá | 11.57 | 11.57 | |||
Havířov-Suchá | 12.00 | 12.00 | |||
Havířov | 12.04 | 12.05 | 2 | ||
Šenov | 12.08 | 12.08 | |||
Ostrava-Bartovice | 12.11 | 12.12 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 12.17 | 12.19 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 12.23 | 12.24 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 12.30 | 12.46 | 3 | ||
Ostrava-Třebovice | 12.49 | 12.49 | 1 | ||
Děhylov | 12.53 | 12.54 | 1 | ||
Jilešovice | 12.57 | 12.58 | |||
Háj ve Slezsku | 13.01 | 13.02 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 13.05 | 13.05 | |||
Mokré Lazce | 13.06 | 13.06 | |||
Štítina | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Opava-Komárov | 13.13 | 13.16 | 1/2 | ||
Opava východ | 13.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci