Os 3410 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7.43 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 7.48 | 7.48 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 7.54 | 7.54 | 1 | ||
Horní Suchá | 7.57 | 7.57 | |||
Havířov-Suchá | 8.00 | 8.00 | |||
Havířov | 8.04 | 8.05 | 2 | ||
Šenov | 8.08 | 8.08 | |||
Ostrava-Bartovice | 8.11 | 8.12 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 8.17 | 8.19 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 8.23 | 8.24 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 8.30 | 8.46 | 3 | ||
Ostrava-Třebovice | 8.49 | 8.49 | 1 | ||
Děhylov | 8.53 | 8.54 | 1 | ||
Jilešovice | 8.57 | 8.58 | |||
Háj ve Slezsku | 9.01 | 9.02 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 9.05 | 9.05 | |||
Mokré Lazce | 9.06 | 9.06 | |||
Štítina | 9.08 | 9.09 | 2 | ||
Opava-Komárov | 9.13 | 9.16 | 1/2 | ||
Opava východ | 9.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci