Os 3408 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.43 | 4 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 6.48 | 6.48 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 6.54 | 6.54 | 1 | ||
Horní Suchá | 6.57 | 6.57 | |||
Havířov-Suchá | 7.00 | 7.00 | |||
Havířov | 7.04 | 7.05 | 2 | ||
Šenov | 7.08 | 7.08 | |||
Ostrava-Bartovice | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 7.17 | 7.19 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 7.23 | 7.24 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 7.30 | 7.46 | 3 | ||
Ostrava-Třebovice | 7.49 | 7.49 | 1 | ||
Děhylov | 7.53 | 8.00 | 1 | ||
Jilešovice | 8.03 | 8.04 | |||
Háj ve Slezsku | 8.07 | 8.08 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 8.11 | 8.11 | |||
Mokré Lazce | 8.12 | 8.12 | |||
Štítina | 8.14 | 8.15 | 2 | ||
Opava-Komárov | 8.19 | 8.20 | 1/2 | ||
Opava východ | 8.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci