Os 3314 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bt283 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 14.19 | 3 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 14.26 | 14.28 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 14.31 | 14.31 | |||
Ostrava-Svinov | 14.35 | 14.37 | 3 | ||
Polanka nad Odrou | 14.41 | 14.41 | |||
Jistebník | 14.45 | 14.46 | 1 | ||
Studénka | 14.51 | 14.52 | 2 | ||
Hladké Životice | 14.57 | 14.58 | |||
Suchdol nad Odrou | 15.02 | 15.09 | 1 | ||
Jeseník nad Odrou | 15.12 | 15.13 | |||
Polom | 15.18 | 15.18 | 1/2 | ||
Bělotín | 15.22 | 15.22 | |||
Hranice na Moravě | 15.27 | 15.28 | 3/2 | ||
Drahotuše | 15.31 | 15.32 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 15.38 | 15.43 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 15.46 | 15.46 | |||
Prosenice | 15.49 | 15.50 | 2 | ||
Přerov | 15.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci