Os 3207 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 11.07 | 3 | |||
Prosenice | 11.13 | 11.13 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 11.16 | 11.17 | |||
Lipník nad Bečvou | 11.20 | 11.21 | 1/2 | ||
Drahotuše | 11.27 | 11.27 | 1/2 | ||
Hranice na Moravě | 11.32 | 11.36 | 2/2 | ||
Hranice na Moravě město | 11.41 | 11.42 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 11.44 | 11.45 | |||
Černotín | 11.47 | 11.48 | |||
Špičky | 11.51 | 11.51 | |||
Milotice nad Bečvou | 11.53 | 11.54 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 11.56 | 11.57 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 12.02 | 12.02 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 12.07 | 12.09 | 3 | ||
Brňov | 12.13 | 12.13 | |||
Bystřička | 12.16 | 12.16 | 2 | ||
Jablůnka | 12.21 | 12.21 | 4 | ||
Vsetín | 12.27 | 12.29 | 5 | ||
Leskovec | 12.34 | 12.34 | |||
Valašská Polanka | 12.38 | 12.38 | 2 | ||
Lužná u Vsetína | 12.41 | 12.41 | |||
Lidečko | 12.44 | 12.44 | |||
Lidečko ves | 12.46 | 12.47 | |||
Horní Lideč | 12.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci