Os 3191 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Kunčice | 7.48 | 3 | |||
Ostrava-Kunčičky | 7.51 | 7.51 | |||
Ostrava střed | 7.55 | 7.55 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 7.57 | 7.57 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 8.00 | frýdlantské II/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci