Os 3148 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 22.17 | frýdlantské II/1 | |||
Ostrava-Stodolní | 22.20 | 22.20 | |||
Ostrava střed | 22.21 | 22.22 | 1/1 | ||
Ostrava-Kunčičky | 22.25 | 22.25 | |||
Ostrava-Kunčice | 22.29 | 22.32 | 2 | ||
Vratimov | 22.35 | 22.35 | |||
Paskov | 22.40 | 22.40 | |||
Lískovec u Frýdku | 22.45 | 22.45 | |||
Frýdek-Místek | 22.50 | 22.54 | 2 | ||
Baška | 22.58 | 22.59 | 3 | ||
Pržno | 23.04 | 23.04 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 23.09 | 23.11 | |||
Čeladná | 23.18 | 23.18 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 23.25 | 23.26 | 2 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 23.34 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci