Os 3130 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 9.47 | frýdlantské II/1 | |||
Ostrava-Stodolní | 9.50 | 9.50 | |||
Ostrava střed | 9.51 | 9.52 | 1/1 | ||
Ostrava-Kunčičky | 9.55 | 9.55 | |||
Ostrava-Kunčice | 9.59 | 10.05 | 2 | ||
Vratimov | 10.07 | 10.08 | 3 | ||
Paskov | 10.12 | 10.12 | 1/1 | ||
Lískovec u Frýdku | 10.17 | 10.18 | 4 | ||
Frýdek-Místek | 10.22 | 10.24 | 2 | ||
Baška | 10.28 | 10.29 | 3 | ||
Pržno | 10.34 | 10.34 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 10.39 | 10.41 | |||
Čeladná | 10.48 | 10.48 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 10.55 | 10.58 | 1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 11.06 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci