Os 2972 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 6.45 | 1/1 | |||
Hrádek (Gródek) | 6.48 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 6.51 | 6.52 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 6.55 | ||||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 6.58 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 7.00 | 7.01 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 7.03 | 7.04 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 7.06 | 7.06 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci