Os 2951 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Studénka | 18.08 | 2 | |||
Jistebník | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Polanka nad Odrou | 18.17 | 18.17 | |||
Ostrava-Svinov | 18.21 | 18.24 | 4 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 18.28 | 18.28 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 18.31 | 18.33 | |||
Bohumín | 18.39 | 18.44 | 3 | ||
Dolní Lutyně | 18.47 | 18.48 | |||
Dětmarovice | 18.51 | 18.52 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 18.58 | 18.59 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 19.01 | 19.02 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 19.12 | 19.12 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 19.17 | 19.19 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 19.23 | 19.23 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 19.25 | 19.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 19.28 | 19.29 | 3 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 19.32 | ||||
Vendryně (Wędrynia) | 19.34 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 19.37 | 19.38 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 19.41 | ||||
Návsí (Nawsie) | 19.43 | 19.44 | 2/3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 19.48 | ||||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 19.53 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci