Os 2940 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 14.02 | 1/1 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 14.06 | ||||
Návsí (Nawsie) | 14.09 | 14.10 | 1/1 | ||
Hrádek (Gródek) | 14.13 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 14.16 | 14.17 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 14.20 | ||||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 14.23 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 14.25 | 14.26 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 14.28 | 14.29 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 14.31 | 14.31 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.36 | 14.38 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.42 | 14.43 | |||
Louky nad Olší | 14.45 | 14.46 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 14.53 | 14.54 | |||
Karviná hlavní nádraží | 14.57 | 14.58 | 2 | ||
Dětmarovice | 15.03 | 15.04 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 15.07 | 15.08 | |||
Bohumín | 15.12 | 15.14 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 15.20 | 15.22 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 15.25 | 15.25 | |||
Ostrava-Svinov | 15.30 | 15.43 | 3 | ||
Polanka nad Odrou | 15.47 | 15.47 | |||
Jistebník | 15.50 | 15.51 | 1 | ||
Studénka | 15.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci