Os 2934 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 11.02 | 1/1 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 11.06 | ||||
Návsí (Nawsie) | 11.09 | 11.10 | 1/1 | ||
Hrádek (Gródek) | 11.13 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 11.16 | 11.17 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 11.20 | ||||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 11.23 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 11.25 | 11.26 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 11.28 | 11.29 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 11.31 | 11.31 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 11.36 | 11.38 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 11.42 | 11.43 | |||
Karviná hlavní nádraží | 11.57 | 11.58 | 2 | ||
Dětmarovice | 12.03 | 12.04 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 12.07 | 12.08 | |||
Bohumín | 12.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci