Os 28415 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 16.02 | 2 | |||
Bechyně zastávka | 16.05 | 16.05 | |||
Bežerovice | 16.09 | 16.09 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 16.15 | 16.16 | 2 | ||
Bechyňská Smoleč | 16.20 | 16.20 | |||
Všechlapy | 16.23 | 16.23 | |||
Třebelice | 16.25 | 16.25 | |||
Čenkov u Malšic | 16.27 | 16.27 | |||
Malšice | 16.29 | 16.31 | 2 | ||
Libějice | 16.36 | 16.36 | |||
Slapy | 16.37 | 16.38 | 2 | ||
Horky u Tábora | 16.41 | 16.41 | |||
Tábor | 16.50 | bechyňské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci