Os 28408 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 11.09 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | 11.18 | 11.18 | |||
Slapy | 11.21 | 11.22 | 2 | ||
Libějice | 11.23 | 11.23 | |||
Malšice | 11.28 | 11.30 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 11.32 | 11.32 | |||
Třebelice | 11.35 | 11.35 | |||
Všechlapy | 11.36 | 11.36 | |||
Bechyňská Smoleč | 11.39 | 11.39 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 11.43 | 11.44 | 2 | ||
Bežerovice | 11.49 | 11.49 | |||
Bechyně zastávka | 11.53 | 11.53 | |||
Bechyně | 11.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci