Os 2837 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 6.46 | 2 | |||
Ostrava-Vítkovice | 6.52 | 6.53 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 6.57 | 7.01 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 7.06 | 7.06 | 1 | ||
Šenov | 7.09 | 7.09 | |||
Havířov | 7.13 | 7.14 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 7.17 | 7.17 | |||
Horní Suchá | 7.20 | 7.20 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 7.22 | 7.23 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 7.28 | 7.29 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7.34 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci