Os 28336 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dačice | 16.33 | 1/2 | |||
Malý Pěčín | 16.37 | 16.37 | |||
Velký Pěčín | 16.39 | 16.39 | |||
Slaviboř | 16.42 | 16.42 | |||
Radkov | 16.47 | 16.47 | |||
Telč-Staré Město | 16.52 | 16.52 | |||
Telč | 16.54 | 16.55 | 2 | ||
Mysliboř | 17.00 | 17.00 | |||
Sedlejov | 17.05 | 17.05 | 1 | ||
Hodice | 17.13 | 17.13 | |||
Třešť město | 17.16 | 17.16 | |||
Třešť | 17.18 | 17.24 | 1 | ||
Jezdovice | 17.28 | 17.28 | |||
Salavice | 17.30 | 17.30 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 17.34 | 17.34 | |||
Kostelec u Jihlavy | 17.36 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci