Os 28332 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dačice | 12.59 | 1/2 | |||
Malý Pěčín | 13.03 | 13.03 | |||
Velký Pěčín | 13.05 | 13.05 | |||
Slaviboř | 13.08 | 13.08 | |||
Radkov | 13.13 | 13.13 | |||
Telč-Staré Město | 13.18 | 13.19 | |||
Telč | 13.21 | 13.27 | 2 | ||
Mysliboř | 13.32 | 13.32 | |||
Sedlejov | 13.37 | 13.47 | 1 | ||
Hodice | 13.54 | 13.54 | |||
Třešť město | 13.57 | 13.57 | |||
Třešť | 13.59 | 14.00 | 2 | ||
Jezdovice | 14.04 | 14.04 | |||
Salavice | 14.06 | 14.06 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 14.10 | 14.10 | |||
Kostelec u Jihlavy | 14.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci