Os 28331 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 6.36 | 2 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 6.37 | 6.37 | |||
Salavice | 6.41 | 6.41 | |||
Jezdovice | 6.43 | 6.43 | |||
Třešť | 6.48 | 6.48 | 2 | ||
Třešť město | 6.50 | 6.50 | |||
Hodice | 6.54 | 6.54 | |||
Sedlejov | 7.01 | 7.02 | 1 | ||
Mysliboř | 7.06 | 7.06 | |||
Telč | 7.12 | 7.13 | 3 | ||
Telč-Staré Město | 7.15 | 7.15 | |||
Radkov | 7.21 | 7.21 | |||
Slaviboř | 7.24 | 7.24 | |||
Velký Pěčín | 7.27 | 7.27 | |||
Malý Pěčín | 7.29 | 7.29 | |||
Dačice | 7.34 | 7.36 | 1/2 | ||
Dačice město | 7.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci