Os 28306 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 8.10 | 1/2 | |||
Mutišov | 8.17 | 8.17 | |||
Dolní Bolíkov | 8.20 | 8.20 | |||
Peč | 8.25 | 8.25 | |||
Urbaneč | 8.29 | 8.29 | |||
Dačice město | 8.36 | 8.36 | |||
Dačice | 8.38 | 8.39 | 1/2 | ||
Malý Pěčín | 8.43 | 8.43 | |||
Velký Pěčín | 8.46 | 8.46 | |||
Slaviboř | 8.49 | 8.49 | |||
Radkov | 8.53 | 8.53 | |||
Telč-Staré Město | 8.59 | 8.59 | |||
Telč | 9.01 | 9.02 | 3 | ||
Mysliboř | 9.07 | 9.07 | |||
Sedlejov | 9.12 | 9.12 | 1 | ||
Hodice | 9.20 | 9.20 | |||
Třešť město | 9.23 | 9.23 | |||
Třešť | 9.25 | 9.26 | 2 | ||
Jezdovice | 9.30 | 9.30 | |||
Salavice | 9.32 | 9.32 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 9.36 | 9.36 | |||
Kostelec u Jihlavy | 9.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci