Os 27915 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 14.43 | 4 | |||
Tchořovice | 14.49 | 14.49 | |||
Lnáře | 14.52 | 14.53 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 14.55 | 14.55 | |||
Kasejovice | 14.59 | 15.01 | 3 | ||
Kasejovice zastávka | 15.05 | 15.05 | |||
Životice | 15.08 | 15.08 | |||
Kotouň | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Želvice | 15.17 | 15.17 | |||
Třebčice | 15.20 | 15.20 | |||
Nepomuk | 15.23 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci