Os 27910 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 14.36 | 5 | |||
Třebčice | 14.39 | 14.39 | |||
Želvice | 14.42 | 14.42 | |||
Kotouň | 14.46 | 14.47 | 2 | ||
Životice | 14.51 | 14.51 | |||
Kasejovice zastávka | 14.53 | 14.53 | |||
Kasejovice | 14.57 | 15.00 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 15.03 | 15.03 | |||
Lnáře | 15.06 | 15.07 | 2 | ||
Tchořovice | 15.09 | 15.09 | |||
Blatná | 15.16 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci