Os 27716 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 21.02 | 1/2 | |||
Běleč | 21.07 | 21.07 | |||
Liteň | 21.11 | 21.14 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 21.18 | 21.18 | |||
Nesvačily | 21.21 | 21.21 | |||
Všeradice | 21.24 | 21.24 | |||
Vižina | 21.26 | 21.26 | |||
Osov | 21.30 | 21.30 | |||
Hostomice pod Brdy | 21.33 | 21.35 | 2 | ||
Radouš | 21.38 | 21.38 | |||
Neumětely | 21.40 | 21.40 | |||
Lochovice | 21.47 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci