Os 27509 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 17.30 | 2 | |||
Tachov zastávka | 17.35 | 17.35 | |||
Malý Rapotín | 17.38 | 17.38 | |||
Pernolec | 17.42 | 17.42 | |||
Staré Sedliště | 17.48 | 17.49 | 2 | ||
Doly | 17.52 | 17.52 | |||
Bor | 17.57 | 18.02 | 2 | ||
Bor zastávka | 18.06 | 18.06 | |||
Stráž u Tachova | 18.11 | 18.11 | 2 | ||
Borek u Tachova | 18.16 | 18.16 | |||
Dubec | 18.20 | 18.20 | |||
Třemešné pod Přimdou | 18.23 | 18.24 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 18.31 | 18.32 | |||
Bělá nad Radbuzou | 18.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci