Os 26806 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.41 | 4 | |||
Litvínov město | 16.56 | 16.56 | |||
Louka u Litvínova | 16.58 | 17.00 | 5 | ||
Lom u Mostu zastávka | 17.02 | 17.02 | |||
Osek město | 17.08 | 17.11 | 3 | ||
Horní Háj | 17.15 | 17.15 | |||
Hrob | 17.19 | 17.21 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 17.25 | 17.25 | |||
Dubí | 17.33 | 17.38 | 2 | ||
Mikulov v Krušných horách | 17.46 | 17.46 | |||
Mikulov-Nové Město | 17.53 | 17.53 | |||
Moldava v Krušných horách | 17.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci