Os 26803 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 12.17 | 2 | |||
Mikulov-Nové Město | 12.21 | 12.21 | |||
Mikulov v Krušných horách | 12.28 | 12.28 | |||
Dubí | 12.36 | 12.42 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 12.49 | 12.49 | |||
Hrob | 12.52 | 12.54 | 3 | ||
Horní Háj | 12.58 | 12.58 | |||
Osek město | 13.01 | 13.04 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 13.10 | 13.10 | |||
Louka u Litvínova | 13.12 | 13.14 | 5 | ||
Litvínov město | 13.16 | 13.16 | |||
Most | 13.29 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci