Os 26802 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 9.57 | 4 | |||
Litvínov město | 10.10 | 10.10 | |||
Louka u Litvínova | 10.12 | 10.14 | 5 | ||
Lom u Mostu zastávka | 10.16 | 10.16 | |||
Osek město | 10.22 | 10.24 | 3 | ||
Horní Háj | 10.28 | 10.28 | |||
Hrob | 10.32 | 10.34 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 10.38 | 10.38 | |||
Dubí | 10.46 | 10.52 | 2 | ||
Mikulov v Krušných horách | 11.00 | 11.00 | |||
Mikulov-Nové Město | 11.07 | 11.07 | |||
Moldava v Krušných horách | 11.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci