Vlak Os 26800 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 7.21 | 4 | |||
Litvínov město | 7.34 | 7.34 | |||
Louka u Litvínova | 7.36 | 7.38 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 7.40 | 7.40 | |||
Osek město | 7.46 | 7.48 | 3 | ||
Horní Háj | 7.52 | 7.52 | |||
Hrob | 7.56 | 7.58 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 8.02 | 8.02 | |||
Dubí | 8.10 | 8.16 | 2 | ||
Mikulov v Krušných horách | 8.24 | 8.24 | |||
Mikulov-Nové Město | 8.31 | 8.31 | |||
Moldava v Krušných horách | 8.36 | 2 |
jede v a do 3.II., od 23.III. do 2.VI. a od 7.IX. a 27.XII. – 2.I., od 9.II. do 17.III. a od 8.VI. do 1.IX. jede denně;
v a od 30.III. do 2.VI. a od 7.IX. do 8.XII., od 8.VI. do 1.IX. denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci