Os 2650 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.10 | 4 | |||
Děčín východ | 5.13 | 5.14 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 5.17 | 5.17 | |||
Malá Veleň | 5.21 | 5.21 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 5.25 | 5.26 | 2 | ||
Dolní Habartice | 5.29 | 5.29 | |||
Markvartice | 5.33 | 5.33 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 5.37 | 5.37 | |||
Česká Kamenice | 5.42 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci