Os 2641 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jedlová | 17.45 | 6 | |||
Kytlice | 17.51 | 17.51 | |||
Mlýny | 17.54 | 17.59 | 2 | ||
Horní Kamenice | 18.05 | 18.05 | |||
Česká Kamenice | 18.08 | 18.10 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 18.14 | 18.14 | |||
Markvartice | 18.19 | 18.19 | |||
Dolní Habartice | 18.22 | 18.22 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 18.26 | 18.31 | 2 | ||
Malá Veleň | 18.34 | 18.34 | |||
Březiny u Děčína | 18.38 | 18.38 | |||
Děčín východ | 18.42 | 18.46 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci